puchary olsztyn medale olsztyn

Bogata oferta trofeów sportowych
Prosty wybór – Giant Shop w Elblągu

5 lat sukcesów w branży

Sprzedażą pucharów, medali i dyplomów w elbląskim sklepie Giant Shop zajmuję się już od 2009 roku. Swoją ofertę kieruję zarówno do małych, średnich i dużych firm krajowych i zagranicznych, a także do klientów indywidualnych. Z bogatej oferty trofeów sportowych, nie tylko w Elblągu, ale i w Olsztynie czy Ostródzie, korzystają również jednostki samorządowe, związki, placówki oświatowe i kluby sportowe.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę statuetek, medali, trofeów szklanych i kryształowych, między innymi z Francji i Włoch. Dystrybuuję produkty firmy Tryumf oraz Polcups, liderów na polskim rynku.
Każdy medal, puchar czy inne trofea mogę ozdobić wygrawerowaną tabliczką. Sprawdź stosowane przeze mnie technologie.

Obsługa na medal

Na rynku sportowym funkcjonuję od 5 lat. Przez ten czas zaufało mi wielu klientów, którzy docenili Giant Shop za szybkość działania, korzystne ceny i jakość sprzedaży.

Nie wymagam zaliczki. Na terenie Elbląga trofea sportowe, puchary, medale i dyplomy dowożę za darmo!

Na wydarzenia sportowe, nie tylko w Elblągu, ale i Olsztynie i Ostródzie – puchary, medale i dyplomy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu oraz do składania zamówień. W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 218 458.

Najpiękniejsze trofea sportowe
Giant Shop w Elblągu